Ibuprom Max Rapid, 24 tabletki
Ibuprom Max Rapid, 24 tabletki1. Co to jest lek IBUPROM MAX RAPID i w jakim celu się go stosuje
IBUPROM MAX RAPID zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci 512 mg ibuprofenu sodowego
dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ),
mających właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
Lek jest przeznaczony do stosowania w następujących przypadkach:
• Ostre bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego:
− bóle głowy
o migrena z aurą lub bez (wraz z objawami dodatkowymi, takimi jak nudności,
nadwrażliwość na światło i dźwięk);
o napięciowe bóle głowy;
− bóle zębów;
− bóle mięśniowe, stawowe i kostne;
− bolesne miesiączkowanie;
− nerwobóle;
− bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu.
• Gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób
zakaźnych).
postać leku: tabl. powl.opakowanie: 24 szt.