Ibuprofen Aflofarm tabl.draż. 400 mg 20 tabl.
Ibuprofen Aflofarm tabl.draż. 400 mg 20 tabl.1. Co to jest lek Ibuprofen Aflofarm i w jakim celu się go stosuje
Ibuprofen Afofarm jest lekiem przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Należy do
grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Lek zawiera substancję
czynną ibuprofen.
Wskazana do stosowania
- bóle o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego w tym: bóle głowy, migrena, bóle
zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe, nerwobóle;
- bolesne miesiączkowanie;
- gorączka (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).
Lek Ibuprofen Aflofarm przeznaczony jest do stosowania doraźnego. Jeżeli objawy utrzymują się lub
nasilają, lub jeśli wystąpią nowe objawy, należy skontaktować się z lekarzem.
postać leku: tabl. drażowaneopakowanie: 20 szt.